Spelsessie op vrijdag 23 december bij Arno met Gerard, Frank, Paul en Leonie

Een drukke avond deze keer met 5 mensen aan de tafel. En ook iets anders ongewoons, het spel dat we gaan spelen. Het werd Mansions of Madness. Een soort van RolePlayingGame maar dan in bordvorm. Frank speelde de Keeper, degene die de monsters bestuurde en die ook van te voren het doel wist waar wij als groep naar toe moesten werken. Door het spelbord over te lopen en bepaalde aanwijzingen te vinden zouden wij ook de opdracht te weten kunnen krijgen. Paul was "Ashcan Pete", Arno was Harvey Walters, Gerard was Joe Diamond (die wij ook wel Pistolen Paultje noemden) en zelf speelde ik Sister Mary.

Al in het begin besloten we ons op te splitsen, niet vier alle kanten op maar in teams van 2.  Mary en Joe besloten voornamelijk te concentreren op de linkervleugel van de Mansion terwijl Pete en Harvey dus in eerste instantie de rechtervleugel en de tuin voor hun rekening namen. Frank als de Keeper bestookte ons (althans, dat probeerde hij) ons met verschillende monsters en ondoden. Het leek er af en toe slecht uit te zien maar de speciale eigenschappen van Harvey, de slechte dobbelsteenworpen van de Keeper en de meestal vrij goede worpen van ons team gaven de Keeper weinig kans.

Mary en Joe vonden vaak nuttige voorwerpen, Pete en Harvey stonden vaak met lege handen. Toch hadden we het niet zonder elkaar gered. Aan het einde besloten we te proberen zo snel mogelijk de mansion te verlaten nu we nog in leven waren. De Keeper deed nog een laatste poging om ons tegen te houden maar het bleek te laat. We konden de voordeur nog net op tijd uit. Toen bleek ook dat we gewonnen hadden aangezien dit de opdracht was.
Het was gezellig om eens een geheel ander spel te spelen, de tijd vloog ook echt voorbij. We zijn er inclusief uitleg toch echt de hele avond wel mee bezig geweest. Dat maakte echter totaal niet uit voor mij, het was erg leuk om te doen. Graag een volgende keer weer!. De uitslag:

Mansions of Madness:
1. Paul, Arno,  Gerard en Leonie
2. Frank


Tot een volgende keer, dan spelen we weer!
Leonie